Latvijas Pasts internetā piedāvā unikālu spēli

2011-10-13 20:05:56
Birkas: latvijas pasts, internets, spēles

Lapa: Latvijas Pasta jaunumi


Pastmarku dizaina konkursa ietvaros Latvijas Pasts internetā piedāvā unikālu spēli

Vienlaikus ar 3.oktobrī uzsākto Latvijas vēsturē unikālo pastmarku dizaina konkursu Latvijas Pasts interneta vidē piedāvā arī interesantu un oriģinālu pastmarku kolekcionēšanas spēli. To izspēlēt var ikviens, un, izpildot visus spēles nosacījumus, tiek iegūta iespēja piedalīties iPad2 izlozē.

Pastmarku dizaina konkursa kampaņas ietvaros Latvijas Pasts ikvienam piedāvā unikālu iespēju piedalīties virtuālajā pastmarku kolekcionēšanas spēlē. Reģistrējoties spēlei interneta vietnē http://jaunapastmarka.lv ar savu Twitter kontu, spēlētājs saņem 10 vienādas virtuālās pastmarkas. Spēles mērķis ir sakrāt 10 atšķirīgas pasta vērtszīmes; to iespējams izdarīt, iemainot pastmarkas no citiem spēles dalībniekiem. Savā kolekcijā iegūstot 10 atšķirīgas pastmarkas, spēlētājs ir sasniedzis augstāko līmeni un iegūst tiesības piedalīties izlozē par iPad2.


Jaunā LatvijasPasta spēle ir piesaistīta pasta popularizēšanas akcijai, kas ar moderno komunikācijas līdzekļu palīdzību paredz pievērst maksimāli lielu sabiedrības uzmanību vienam no spilgtākajiem pasaules pasta simboliem – pastmarkai. No 10. līdz 21.oktobrim ikviens interesents ir aicināts iesūtīt LatvijasPastam savu pastmarkas dizaina ideju. Populārāko ideju noteiks sabiedrības balsojums internetā, tā tiks izmantota pastmarkas dizaina izstrādē un nodrukāta vismaz 500 000 eksemplāru.

Reklama

Savukārt izspēlēt pastmarku kolekcionēšanas spēli iespējams no šodienas, 13.oktobra, līdz 20.oktobrim. Pastmarku kolekcionēšanas spēles rezultāti un iPad2 ieguvējs tiks paziņoti 20.oktobrī Latvijas Pasta Twitter kontā. Spēlē pastmarku kolekcionēšanas spēli vai detalizētāk iepazīsties ar noteikumiem interneta vietnē http://jaunapastmarka.lv!

Spēle

Par VAS Latvijas Pasts

Latvijas Pasts nodrošina plašāko pasta pakalpojumu pieejamību visā Latvijas teritorijā, uzturot vairāk nekā 600 pasta pakalpojumu sniegšanas vietu. Uzņēmuma pamatfunkcija ir universālā pasta pakalpojuma sniegšana; LatvijasPasts sniedz arī filatēlijas, pārvadājumu un eksprespasta, finanšu starpniecības, maksājumu, preses un mazumtirdzniecības pakalpojumus. Latvijas Pasts ir valstij pilnībā piederošs uzņēmums, kas nodarbina ap 5000 darbinieku.

Lai uzzinātu vairāk par Latvijas Pastu, apmeklējiet mājaslapu www.pasts.lv.

Papildu informācija:

Agija Tērauda, VAS Latvijas Pasts sabiedrisko attiecību speciāliste Tālr.: +371 67608504 Mob.: + 371 26463707

E-pasts: agija.terauda@pasts.lv

www.pasts.lv


Komentāru var atstāt gan kā viesis, gan kā reģistrēts lietotājs:
  • Ja vēlies ierakstīt ziņu kā viesis, ir nepieciešama derīga e-pasta adrese un segvārds.
  • Ja vēlies atstāt ziņu kā reģistrēts lietotājs, ir nepieciešama derīga e-pasta adrese, parole un segvārds.