Latvijas Pasts ar kori Dziesmu pasts 9.jūnijā prezentēs Dziesmu svētku 150.gadskārtai veltītas pastmarkas

2023-06-08 09:33:38
Birkas: svētki, gadadiena, pastmarkas

Lapa: Sākums


Atzīmējot Vispārējo latviešu Dziesmu svētku 150.gadskārtu, Latvijas Pasts izdod divu pastmarku bloku un divas atsevišķas pastmarkas, kuru dizains simbolizē mūsu tautai būtiskāko svētku vēsturi un to pastāvēšanu nākotnē. Filatēlijas izdevumu pirmās dienas zīmogošana paredzēta 2023.gada 9.jūnijā mākslas galerijā MuseumLV Andreja Pumpura ielā 2, Rīgā, no plkst.10 līdz 17. Turpat plkst.14 plānots arī pastmarkas prezentācijas pasākums, kuru atklās Latvijas Pasta koris Dziesmu pasts un kurā piedalīsies satiksmes ministrs Jānis Vitenbergs, kultūras ministrs Nauris Puntulis, Latvijas Pasta valdes priekšsēdētājs Mārcis Vilcāns un Latvijas Nacionālā kultūras centra pārstāvji.

 

Komentāri: 0

Latvijas Pasts ar Latvijas un Vatikāna pastmarkas kopizdevumu atzīmē simtgadi, kopš starp abām valstīm noslēgts Konkordāts

2022-08-30 18:35:18
Birkas: Vatikāns, Konkordāts, gadadiena

Lapa: Latvijas Pasta jaunumi


Atzīmējot simto gadskārtu kopš noslēgts un stājies spēkā Konkordāts starp Latvijas Republiku un Svēto Krēslu, Latvijas Pasts vienlaikus ar Vatikāna pasta uzņēmumu izdod šim notikumam veltītu pastmarku un aploksni. Jaunos filatēlijas izdevumus sākotnēji varēs iegādāties lielāko pilsētu pasta nodaļās, kā arī Latvijas Pasta e-veikalā https://veikals.pasts.lv/. Pastmarkas pirmās dienas zīmogošana paredzēta 1.septembrī Latvijas Nacionālajā bibliotēkā Mūkusalas ielā 3, Rīgā, no plkst.10 līdz 16.

 

Komentāri: 0