Latvijas Pasts 25.augustā rīko pastkaršu sūtīšanas entuziastu tikšanos – veltītu kaligrāfijas tematikai

2023-08-09 14:09:13
Birkas: tikšanās, postcrossing, latvijas pasts

Lapa: Postcrossing


Turpinot iedibinātās tradīcijas, Latvijas Pasts šogad interesentus aicina uz jau 17. Latvijas pastkaršu sūtītāju un starptautiskās Postcrossing kustības dalībnieku tikšanos. Pasākuma ietvaros tiks prezentēta īpaša pastmarka un pastkarte, kā arī dalībniekiem būs iespēja iepazīties ar kaligrāfijas mākslinieci Kaivu Narbuti, kura dalīsies pieredzē, kā klasisko rakstīšanas mākslu padarīt mūsdienīgāku un kā kaligrāfiju izmantot arī pastkaršu rakstīšanā. Pasākums notiks 2022.gada 25.augustā plkst.15 Latvijas Pasta galvenajā ēkā Ziemeļu ielā 10, lidostā Rīga, Mārupes novadā.

 

Komentāri: 2

Latvijas Pasts 15.jūlijā rīko pastkaršu sūtīšanas entuziastu tikšanos – būs īpaša pastmarka un pastkarte

2022-07-12 09:32:38
Birkas: tikšanās, postcrossing, latvijas pasts

Lapa: Postcrossing


Latvijas Pasts radošā gaisotnē organizē Latvijas pastkaršu sūtītāju un starptautiskās Postcrossing kustības dalībnieku tikšanos, plānojot iepazīstināt ar uzņēmuma aktualitātēm un pazīstamo latviešu mākslinieci un bērnu grāmatu ilustratori Anitu Paegli, kura veidojusi dizainu arī vairākām Latvijas Pasta izdotajām pastmarkām. No Latvijas Pasta puses tikšanās laikā tiks prezentēta īpaši pasākumam veidota personalizētā pastmarka un pastkarte. Kā ierasts, postkroseri varēs nosūtīt pastkartes kādam vēstuļu draugam visā pasaulē. Pasākums notiks 2022.gada 15.jūlijā plkst.15 Latvijas Pasta galvenajā ēkā Ziemeļu ielā 10, lidostā Rīga, Mārupes novadā.

 

Komentāri: 0

Atzīmējot 50.Pasaules pasta dienu, Latvijas Pasts organizē pastkaršu sūtīšanas entuziastu tikšanos

2019-10-04 10:33:00
Birkas: latvijas pasts, postcrossing

Lapa: Postcrossing


Atzīmējot jau 50.Pasaules pasta dienu, Latvijas Pasts organizē tradicionālo Latvijas pastkaršu sūtītāju un starptautiskās Postcrossing kustības dalībnieku tikšanos, lai iepazīstinātu ar aktuālajām tendencēm pasta nozares attīstībā un industrijas šābrīža izaicinājumiem. Tikšanās laikā tiks prezentēta īpaši pasākumam veidota personalizētā pastmarka un pastkarte. Kā ierasts, postkroseri varēs nosūtīt pastkartes kādam vēstuļu draugam visā pasaulē. Pasākums notiks 2019.gada 10.oktobrī plkst.16 SPIIKIIZI Rīgā, Krišjāņa Valdemāra ielā 17a.

Komentāri: 0

Ar īpašu pastmarku un pastkarti Latvijas Pasts aicina uz tradicionālo pastkaršu sūtītāju tikšanos

2019-05-09 20:24:21
Birkas: postcrossing, latvijas pasts

Lapa: Postcrossing


 

Latvijas Pasts organizē kārtējo Latvijas pastkaršu sūtītāju un starptautiskās kustības Postcrossing dalībnieku tikšanos, prezentējot speciāli šim pasākumam radītu personalizēto pastmarku un pastkarti pavasara noskaņās, kā arī iepazīstinot ar pastkaršu reklāmas aģentūras Bad dog pieredzi atraktīvu pastkaršu veidošanā. Pasākums notiks 2019.gada 16.maijā plkst.16 NicePlace Telpa K.Barona ielā 21a (iekšpagalmā), Rīgā. 

 

Komentāri: 0

Atzīmējot Pasaules pasta dienu, Latvijas Pasts organizē pastkaršu sūtītāju tikšanos

2018-09-28 12:07:50
Birkas: postcrossing, pastkartes, latvijas pasts

Lapa: Postcrossing


Atzīmējot Pasaules pasta dienu, Latvijas Pasts organizē tradicionālo Latvijas pastkaršu sūtītāju un starptautiskās Postcrossing kustības dalībnieku tikšanos, kurā plānots iepazīstināt ar vienu no zināmākajiem Latvijas fotogrāfiem Jāni Deinatu, ar kuru sadarbojoties tapusi Latvijas Pasta simtgades grāmata 100 pasta pieturu. Tikšanās laikā postkroseri varēs nosūtīt pastkartes ar J.Deinata fotogrāfiju attēliem. Pasākums notiks 2018.gada 5.oktobrī plkst.15 NicePlace Telpa K.Barona ielā 21a (iekšpagalmā), Rīgā.  Komentāri: 0

Tuvojās postcrossing dalībnieku tikšanās - 31. maijā

2018-05-19 17:35:38
Birkas: postcrossing, pastkartes, latvijas pasts

Lapa: Postcrossing


Postcrossing pastmarkaLatvijas Pasts organizē Latvijas pastkaršu sūtītāju un starptautiskās Postcrossing kustības dalībnieku tradicionālo tikšanos, kurā plānots iepazīt Rīgas vēstures un kuģniecības muzeja vēsturisko pastkaršu kolekciju un, kā parasti, dalīties savā pastkaršu sūtīšanas pieredzē. No Latvijas Pasta puses tikšanās laikā tiks prezentēta speciāli šim pasākumam veidotā pastkarte un zīmogs. Pasākums risināsies 2018.gada 31.maijā plkst.16 NicePlace Telpa K.Barona ielā 21a (iekšpagalmā), Rīgā.  Komentāri: 0