Ar īpašu pastmarku un pastkarti Latvijas Pasts aicina uz tradicionālo pastkaršu sūtītāju tikšanos

2019-05-09 20:24:21
Birkas: postcrossing, latvijas pasts

Lapa: Postcrossing


 

Latvijas Pasts organizē kārtējo Latvijas pastkaršu sūtītāju un starptautiskās kustības Postcrossing dalībnieku tikšanos, prezentējot speciāli šim pasākumam radītu personalizēto pastmarku un pastkarti pavasara noskaņās, kā arī iepazīstinot ar pastkaršu reklāmas aģentūras Bad dog pieredzi atraktīvu pastkaršu veidošanā. Pasākums notiks 2019.gada 16.maijā plkst.16 NicePlace Telpa K.Barona ielā 21a (iekšpagalmā), Rīgā. 

 


Latvijas Pasts jau tradicionāli pulcē Latvijas pastkaršu sūtītāju entuziastus un starptautiskās kustības Postcrossing dalībniekus, lai veicinātu pastkaršu sūtīšanas izplatību, piesaistot jauniešu un kolekcionāru uzmanību, kā arī iepazīstinātu ar aktualitātēm uzņēmuma darbībā. 

Arī šai tikšanās reizē Latvijas Pasts ir sarūpējis īpašu pavasarīga dizaina pastkarti un personalizētu pastmarku, kā arī iespēju nosūtīt savu vēstījumu postkrosinga dalībniekiem uz citām valstīm. Savukārt pastkaršu reklāmas aģentūras Bad dog vadītājs Māris Jansons pastāstīs par savu ilggadējo pieredzi interesantu pastkaršu veidošanā un piedāvās klātesošajiem iespēju bez maksas savā īpašumā iegūt pirms ilgāka laika ražotas pastkartes, kas šobrīd vairs nekur citur nav pieejamas.

Kā ierasts, pasākums notiks radošā gaisotnē, aicinot piedalīties ikvienu, kam patīk sūtīt un saņemt pastkartes no visas pasaules. 

Vairāk informācija par postcrossing projektu atrodama tepat, mūsu lapā.

www.pasts.lv
Komentāru var atstāt gan kā viesis, gan kā reģistrēts lietotājs:
  • Ja vēlies ierakstīt ziņu kā viesis, ir nepieciešama derīga e-pasta adrese un segvārds.
  • Ja vēlies atstāt ziņu kā reģistrēts lietotājs, ir nepieciešama derīga e-pasta adrese, parole un segvārds.