Palīdzēsim Indijas bērniem iepazīt filatēlijas pasauli

2018-01-21 23:20:11
Birkas: vispārēji, internets, interesanti

Lapa: Sākums


Pienāca interesanta ziņa ar lūgumu padalīties ar nevajadzīgiem vai liekiem materiāliem ar skolas vecuma bērniem no Indijas. Parasti es visai skeptiski atsijāju šāda veida ziņas, bet, šoreiz profils izrādījās īsts, un mērķis arī ir gana cēls un interesants. Nav arī noslēpums, ka filatēlija lēnām aiziet aizmirstības pasaulē, savukārt šādi varam arī palīdzēt citiem vēl to iepazīt...
Nu ko, palīdzēsim Indijas bērniem iepazīt filatēlijas plašumus? Powerpoint prezentācijas fails arī ir pievienots raksta apakšā.
Komentāri: 0

Aizrautīgākie krustvārdu mīklu minētāji pulcēsies Cēsīs

2014-08-01 11:24:03
Birkas: saiets, internets, spēles

Lapa: Sākums


Rakstiņš nav gluži saistīts ar filatēliju, bet, kā zināms, filatēlisti arī daudz zin par dažnedažādām tēmām, piemēram: vēsture, flora, fauna, utt. Noteikti, ka starp filatēlistiem ir aizrautīgi krustvārdu mīklu minētāji. Tad nu izvietošu kādu info tieši viņiem. Sestdien, 2.augustā, interneta portāla spokuspeles.tvnet.lv aizrautīgākie un erudītākie krustvārdu mīklu minētāji no vairākiem Latvijas novadiem ieradīsies Cēsīs uz ikgadējo mīklu konkursu. Komentāri: 0

Latvijas Pasta akcijā Twitter lietotāji ar Instagram starpniecību nosūta 1000 Positivus festivāla attēlu

2014-07-30 18:37:59
Birkas: latvijas pasts, internets

Lapa: Latvijas Pasta jaunumi


Latvijas Pasta organizētajā Twitter pastkaršu sūtīšanas akcijā Positivus apmeklētāji nedēļas laikā no 2014.gada 21.jūlija nosūtījuši 1000 pastkaršu ar attēliem no bilžu dalīšanās tīkla Instagram, kuros ar viedtālruni vai planšetdatoru fiksēti spilgtākie festivāla iespaidi. Nosūtīšanai pastkartēs 40% gadījumu Positivus festivāla apmeklētāji izvēlējušies selfijus. Visvairāk Positivus attēlu pastkaršu saņēmēju būs Rīgā, Ogrē un Jelgavā.

Komentāri: 0

Latvijas Pasts internetā piedāvā unikālu spēli

2011-10-13 20:05:56
Birkas: latvijas pasts, internets, spēles

Lapa: Latvijas Pasta jaunumi


Pastmarku dizaina konkursa ietvaros Latvijas Pasts internetā piedāvā unikālu spēli

Vienlaikus ar 3.oktobrī uzsākto Latvijas vēsturē unikālo pastmarku dizaina konkursu Latvijas Pasts interneta vidē piedāvā arī interesantu un oriģinālu pastmarku kolekcionēšanas spēli. To izspēlēt var ikviens, un, izpildot visus spēles nosacījumus, tiek iegūta iespēja piedalīties iPad2 izlozē.

Pastmarku dizaina konkursa kampaņas ietvaros Latvijas Pasts ikvienam piedāvā unikālu iespēju piedalīties virtuālajā pastmarku kolekcionēšanas spēlē. Reģistrējoties spēlei interneta vietnē http://jaunapastmarka.lv ar savu Twitter kontu, spēlētājs saņem 10 vienādas virtuālās pastmarkas. Spēles mērķis ir sakrāt 10 atšķirīgas pasta vērtszīmes; to iespējams izdarīt, iemainot pastmarkas no citiem spēles dalībniekiem. Savā kolekcijā iegūstot 10 atšķirīgas pastmarkas, spēlētājs ir sasniedzis augstāko līmeni un iegūst tiesības piedalīties izlozē par iPad2.

Komentāri: 0