Latvijas Pasta pārstāvji Kijivā piedalīsies starptautiskas filatēlijas izstādes atklāšanā Ukrainas atbalstam

2023-04-05 09:40:24
Birkas: Ukraina, izstādes

Lapa: Latvijas Pasta jaunumi


2023.gada 5.aprīlī Ukrainas galvaspilsētā Kijivā Ukrainas pasta uzņēmuma Ukrposhta centrālajā birojā tiks atklāta starptautiska filatēlijas izstāde, eksponējot Ukrainai veltītos pastmarku izdevumus no 15 valstīm. Latvijas Pasts bija pirmais uzņēmums, kas 2022.gada martā izdeva pastmarku bloku Ukrainas atbalstam. Uz izstādes atklāšanu Kijivā dosies arī Latvijas Pasta pārstāvji – valdes priekšsēdētājs Mārcis Vilcāns un Starptautiskā departamenta direktors Andris Eglājs. 

 

Komentāri: 0

Izstāde vērtību zīmes

2023-01-13 10:44:09
Birkas: izstādes, muzejs, latvijas banka

Lapa: Sākums


Latvijas Bankas simtgadei veltītā izstāde, kas tapusi sadarbībā ar Latvijas Nacionālo mākslas muzeju, aicina novērtēt naudu ne vien kā racionālās saimnieciskās pasaules neatņemamu sastāvdaļu, bet arī kā paliekošu kultūrvēsturisku simbolu, latviešu tautas vēstures un garīgo vērtību iemiesojumu. Leģendārā sudraba piecu latu monēta, tautā dēvēta par Mildu – Riharda Zariņa spilgts mākslinieciskais veikums – ikvienam latvietim asociējas ar valsts neatkarību, tā turēta cieņā un godā, mantota paaudzēs un aizvien ir Latvijas atpazīstamības zīme.

09.10.2022. - 22.01.2023.

Latvijas Nacionālais mākslas muzejs
4. un 5. stāva izstāžu zāles

 

Komentāri: 0

Rīgā būs apskatāma pasaulē lielākā «Titānikam» veltītā izstāde

2015-03-23 19:41:20
Birkas: kuģi, izstādes

Lapa: Sākums


No 27. marta Rīgā (Sporta manēžā) būs skatāma pasaulē lielākā «Titānikam» veltītā izstāde, informē izstādes organizatori. Izstādi veido vairāk nekā 375 vēsturiski objekti, kas atradās uz «Titānika» vai tā līdzinieka - kuģa «Olimpija» («Olympic»). Eksponātu vidū ir priekšmeti, kas tika nocelti no kuģa īsi pirms tā došanās ceļā uz Ņujorku, atrasti jūrā tūlīt pēc katastrofas, tādi, kurus paņēma līdzi izdzīvojošie pasažieri, kā arī priekšmeti no Džeimsa Kamerona 1997. gada filmas, kuru vidū ir arī briljanta «Okeāna sirds» kopija, kā arī Keitas Vinsletas un Leonardo di Kaprio tērpi.

Komentāri: 0