Veras Muhinas 125. jubilejas gada piemiņa

2013-10-02 10:21:57
Birkas: vispārēji, Latvija, arhitektūra

Lapa: Sākums


Tēlnieces Veras Muhinas biedrība Reģ. Nr.40008038423 Turgeņeva iela 23-1, Rīga, LV-1547, Latvija, tel. 29352352; e-pasts: wictorins@inbox.lv Lūdzam atbalstīt iespēju izdot pastmarku tēlnieces Veras Muhinas 125. jubilejas gada piemiņa. Šo projektu varētu izmantot kopējos kultūras pasākumos Rīgas – Eiropas Kultūras galvaspilsēta 2014 ietvaros. Tirgotāju Muhinu dzimta bija cienījami Rīgas pilsētas iedzīvotāji, kam savu laiku bija nozīmīga loma Rīgas kultūras dzīvē.
Turklāt, Vera Muhina ir ne tikai devusi ieguldījumu kultūras vēsturē, bet arī izrādīja drošsirdību, glābjot Brīvības pieminekli Rīgā. Ar cieņu, Viktors Grecovs Veras Muhinas biedrības vadītājs tel. 29352352 e-pasts: wictorins@inbox.lv Papildus informācija par Veru Muhinu

Komentāri

#1 markomans 2013-10-13 01:34:43 : Ideja apsveicama, jo vēsturi jāatceras. Runa laikam ir par personalizēto pastmarku. Mana, kā kolekcionāra, attieksme pret personalizētajām pastmarkām ir ļoti rezervēta: maza tirāža - tādad grūti iegūstama, izmantošanas ierobežotība - pastmarkas izdošana maksā ne mazu naudu, tātad pa labi un pa kreisi pastmarkas nemētāsi, bet uz sūtījumiem izmantosi noteiktai auditorijai, kas arī samazina iegūšanas iespējas, nav iespējams sistematizēt. Manuprāt kādas idejas, notikuma, piemiņas u.t.t. izplatībai ( šajā gadījumā Verai Muhinai - 125) labāk ir izdot piemiņas aploksnes, lai arī sistematizācijas arī nekādas, bet toties iegūšanas iespēja daudz lielāka - jo sakarā ar mazākam izmaksām var izlaist materiālu lielākā daudzumā, tātad pieejamāku, un tas būs ne mazāk filatēlistisks kā "mana pastmarka".


Komentāru var atstāt gan kā viesis, gan kā reģistrēts lietotājs:
  • Ja vēlies ierakstīt ziņu kā viesis, ir nepieciešama derīga e-pasta adrese un segvārds.
  • Ja vēlies atstāt ziņu kā reģistrēts lietotājs, ir nepieciešama derīga e-pasta adrese, parole un segvārds.