Unikāla kolekcija veiksmīgi atdota saimniekam

Pateicoties Sanktpēterburgas policijas profesionalitātei un operativitātei, skaļš notikums, saistīts ar unikālu marku kolekcijas nozagšanu, ir beidzies laimīgi. Zaglis ir noķerts, bet viņa nozagtās markas, vairāku desmitu miljonu rubļu vērtībā, ir atgriezušās pie saimnieka.

Aprīļa sākumā policijā ieradās 80 gadīgs marku kolekcionārs un paziņoja, ka viņa mājā ir iekļuvis nezināms zaglis, un nozadzis praktiski visu viņa marku kolekciju. Marku kolekciju saimnieks novērtēja 23 miljonu rubļu vērtībā. Kolekcionārs bija ļoti noskumis par notikušo, un lūdza policijas palīdzību. Kolekcijas zaudēšana nozīmēja ne vien finansiālus zaudējumus, bet arī nopietnus morālos zaudējumus, jo kolekcija tika nodota no paaudzes paaudzē, un arī kolekcijas tagadējais saimnieks šai kolekcijai bija veltījis visu savu dzīvi. Kā pašas  vērtīgākās no kolekcijas tika nosauktas 1857.gada markas.

Izmeklēšanas rezultātā tika noskaidrots aizdomās turamais – Viborgas iedzīvotājs. Viņš atzinās nodarītajā un norādīja cilvēku, kuram bija nodevis uzglabāšanā markas. Uzrādītajā adresē policija arī atrada nolaupīto marku kolekciju un atdeva to likumīgajam īpašniekam.

avots

Bilde ieskatam no nekrize.lv

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *

(Required)

Saits griežas uz WordPress   Premium Style Theme by www.gopiplus.com