UK futbola varoņu markās vairākas dzīvās leģendas

2013-02-08 21:33:55
Birkas: sports, futbols

Lapa: Sākums


Royal Mail 2013. gada 9. maijā izdos marku sēriju un miniatūru lapu  lai atzīmētu fubola asociācijas dibināšanas 150 gadu jubileju, kā arī Skotijas Futbola asociācijas 140 gadadienu. Markās, nosauktās par "sapņu komandu", ir redzami leģendāri futbolisti no visas Apvienotās Karalistes - Jimmy Greaves, John Charles, Gordon Banks, George Best, John Barnes, Kevin Keegan, Denis Law, Bobby Moore, Bryan Robson, Dave MacKay un Bobby Charlton.


Royal Mail ļoti cieši sadarbojās ar Nacionālo Futbola muzeju, un tā ekspertiem, arhivatoriem un kuratoriem, lai izveidotu lieliskāko futbolistu sarakstu. Futbola Muzejs izveidoja pats savu slavas zāli, un izvēlētie spēlētāji bija no tiem, kuri jau sākumā tika iekļauti slavas zālē.

 

 

 

 

 

 

 

 

Royal Mail arī apskatīja UK futbola vēsturi, taču kritēriji, lai spēlētājs tiktu sarakstā, pieprasīja, lai spēlētājs būtu savu karjeru aizvadījis starp 1963 - 1990. gadiem. Tādējādi, spēlētāji būtu daudz atpazīstamāki mūsdienās, nekā spēlētāji no agrākiem gadiem, kā arī - spēlētājam bija jābūt sava veida kulta figūrai citu, it sevišķi, jauno, futbolistu acīs,  kāds bija, piemēram, George Best.

Marku izmēri ir 30 x 32 mm un miniatūrās lapas izmērs ir 192 x 74 mm. Vēlāk būs pieejami arī speciālie zīmogi, bet par tiem informācija vēl sekos.   Būs pieejami arī prestiža zīmogu grāmatiņa (sīkāka informācija sekos), un mazumtirdzniecības sērija no zīmogu grāmatiņām, pirmajā no kurām zīmogi attēlos futbolistus  George Best un Bobby Moore.

 

 

© Norvic Philatelics
Komentāru var atstāt gan kā viesis, gan kā reģistrēts lietotājs:
  • Ja vēlies ierakstīt ziņu kā viesis, ir nepieciešama derīga e-pasta adrese un segvārds.
  • Ja vēlies atstāt ziņu kā reģistrēts lietotājs, ir nepieciešama derīga e-pasta adrese, parole un segvārds.