Trīs dienas bibiliotēkā skatāma izstāde “Latvijas pastmarkai 100”

Latvijas Filatēlistu savienība (LFS) sadarbībā ar Latvijas Nacionālo bibliotēku (LNB) un Latvijas pasta atbalstu organizē filatēlijas izstādi "Latvijas pastmarkai - 100". Izstāde apskatāma LNB Konferenču centrā (-1. stāvā) no 30. augusta līdz 1. septembrim. Ieeja bez maksas.

Šogad LFS atzīmē pirmās Latvijas pastmarkas 100 gadu jubileju. Šī pastmarka tika izdota 1918. gada 18. decembrī un ir pirmā neatkarīgās valsts izdotā vērtszīme, kas apliecina valsts suverenitāti. Simboliski, ka pastmarkas iespiestas uz vācu armijas štāba kartēm, tādējādi raksturojot kara beigas un vācu karaspēka atkāpšanos no Latvijas teritorijas.

Izstādē būs aplūkojami dažādi Latvijas un ārvalstu kolekcionāru filatēlijas materiāli: Latvijas pastmarkas un nepastmarkas (propagandas un reklāmu markas), pasta vēstures pētījumi no seniem laikiem līdz mūsdienām, tematiskas kolekcijas un citi interesi raisoši materiāli.

Izstādes laikā Latvijas pasta stendā būs iespēja apzīmogot sūtījumus ar izstādei veltītu speciālo zīmogu.

© lnb.lv

Viena atbilde iekš“Trīs dienas bibiliotēkā skatāma izstāde “Latvijas pastmarkai 100””

  1. hameleons
    augusts 31, 2018 @ 7:06 pm #

    Liels Raimondam Jonītim, par viņa uzņēmību un varēšanu, bez finansiāla atbalsta pārvarēt visas grūtības, gatavību ziedot savu brīvo laiku, lai noorganizētu šo filatēlijas izstādi un uzdāvinot mums filatēlistiem šos nelielos, bet skaistos svētkus.

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *

(Required)

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Saits griežas uz WordPress   Premium Style Theme by www.gopiplus.com