Tradicionālajā Pasta namiņā Doma laukumā – pastmarku gada komplekts, svētku zīmogs, apsveikumi

Arī 2017.gada nogalē īpašā Latvijas Pasta nodaļa atvērta Pasta namiņā, kas līdz 31.decembrim darbosies Doma laukuma Ziemassvētku tirdziņā Rīgā. Pasta namiņā iespējams iegādāties Latvijas Pasta jaunāko pastmarku komplektu, kurā apkopotas visas šā gada laikā izdotās pastmarkas, nosūtīt svētku pastkartes vai dāvanas un apzīmogot tās ar īpašu zīmogu, kas apliecina, ka sūtījums adresātam nosūtīts tieši no Vecrīgas.
Pasta namiņš Doma laukumā
Latvijas Pasta jaunākajā pastmarku komplektā iekļauti kopumā 20 pastmarku izdevumi, ko veido 26 pastmarkas un divi pastmarku bloki, kas emitēti 2017.gada laikā. Pastmarku komplekts ir izdevīgs veids, kā sākt vai turpināt Latvijā izdoto pastmarku kolekcionēšanu, jo tajā ietvertas visas viena gada laikā izdotās pastmarkas. Pastmarkām ir dažādas tirāžas un atšķirīgs pieprasījums, bet komplekts nodrošina visu šogad izdoto pastmarku pieejamību.
Īpašais Pasta namiņa zīmogs
Apmeklētāju iecienītais Pasta namiņš Doma laukuma Ziemassvētku tirdziņā šogad ieguvis jaunas telpas un spožu vizuālo veidolu, gaidot klientus līdz pašām gada beigām un piedāvājot dažādus svētku suvenīrus, kā arī iespēju nosūtīt dāvanas. No Pasta namiņa iespējams nosūtīt apsveikumu pastkartes ar Ziemassvētku pastmarkām, kuras rotā Alberta Kronenberga pasaku tēli, un īpašo zīmogu, kas apliecina, ka sveiciens sūtīts tieši no Vecrīgas tirdziņa.
Ziemassvētku pastmarkas
Pasta namiņa darbalaiks no svētdienas līdz ceturtdienai – plkst.10–20, piektdienās un sestdienās – plkst.10–22.

© pasts.lv

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *

(Required)

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Saits griežas uz WordPress   Premium Style Theme by www.gopiplus.com