Solihulas

Pastmarku kolekcija nozagta no vīra Solihulā

2013-02-02 10:59:30
Birkas: noziegumi

Lapa: Sākums


10.000 pastmarku kolekcija, nodēvēta kā "Dzīves darbs", tikusi nozagta no 95 gadīga vīra mājas. Vīrs, kurš nevēlas atklāt savu identitāti, zādzības brīdī bija izgājis no savas mājas Solihulas Sharmans Cross aprinķī (UK). Kolekcija, kuru viņš iesāka kolekcionēt būdams vēl skolaspuika, sevī iekļauj Britu pirmās dienas izdevumus un apmēram 4000 nelietotu marku no 1970. gadiem. RietumMidlandas policija teic, ka tas nebija "Milzīgas naudas summas" vērts noziegums, bet cietušais tika vienkārši "Izputināts".
Kolekcija, kopā ar zelta Rolex pulksteni, tika nozagta laika posmā starp 17. janvāri un 20. janvāri. Det Con Lucinda Wilson saka:
Mēs esam sazinājušies ar vietējiem tirgotājiem un senlietu veikaliem un būsim priecīgi dzirdēt jebkādu informāciju par iespējamajiem kolekcijas vai kādu tās daļu iztirgošanas piedāvājumiem. Kolekcijā ir tūkstošiem marku, bet tā nav milzīgas naudas summas vērta, un protams, ka tas ir ļoti specifisks tirgus, tā kā nezinātāji varētu tikt atklāti ļoti ātri. Cietušais ir patiešām izpostīts, zaudējot savu kolekciju, tāpēc mēs lūdzam tos, kuri to izdarīja, būt pienācīgiem, un atgriezt kolekciju tās īpašniekam.
© bbc


Komentāru var atstāt gan kā viesis, gan kā reģistrēts lietotājs:
  • Ja vēlies ierakstīt ziņu kā viesis, ir nepieciešama derīga e-pasta adrese un segvārds.
  • Ja vēlies atstāt ziņu kā reģistrēts lietotājs, ir nepieciešama derīga e-pasta adrese, parole un segvārds.