Pastkastīte – mājas vizītkarte

2023-08-06 17:22:12
Birkas: pastkastīte, konkurss, dari pats

Lapa: Sākums


Ķekavas novada pašvaldība sadarbībā ar „Bilžu biroju” un mūzikas un mākslas festivālu „Bildes” aicina novada iedzīvotājus un uzņēmumus sakārtot un personalizēt (apgleznot vai kā citādi mākslinieciskot) savu pastkastīti. Lai pieteiktu dalību akcijā, līdz 10. oktobrim  ir jāiesūta divas labas kvalitātes fotogrāfijas, kurās redzama pastkastīte pirms un pēc. Interesantāko pastkastīšu autori tiks aicināti uz tikšanos un apbalvošanu oktobra beigās.

 


Padarīsim pastkastīti par savas mājas vizītkarti un oriģinālu vides objektu! Uz pastkastītēm aicinām izvietot skaidri salasāmu mājas nosaukumu vai adresi, dzimtu ģerboņus, uzņēmumu logotipus, māju un ielu nosaukumu raksturojošus zīmējumus, gleznojumus vai citā tehnikā veidotus attēlus, norādes uz mājas iedzīvotāju nodarbi, interesēm un sapņiem, novadu vai reģionu raksturojošus tautiskos rakstus un spēka zīmes.

Pastkastītes mākslinieciskošanai atbilstoši autora iecerēm un iespējām var izmantot jebkādus materiālus un tehnisko izpildījumu  – gleznošanu, kalšanu, klūgu pīšanu, kolāžu veidošanu, ploterēšanu, datorsalikumu vai pat kādu pavisam jaunu un īpašu autortehniku.

Apgleznojot pastkastīti, jāatceras, ka tā būs pakļauta laikapstākļu ietekmei, tāpēc ieteicams izvēlēties āra darbiem piemērotas krāsas. Lai pieteiktu dalību akcijā un kļūtu par „Mazo bilžu” dalībnieku Ķekavas novadā, līdz 10. oktobrim ir jāiesūta divas fotogrāfijas labā kvalitātē (viena – tuvplānā, otra – reālajā vidē) pirms un pēc mākslinieciskošanas.

Fotogrāfijas jānosūta uz e-pasta adresi pastkastites@bildes.lv. Fotogrāfijām pievienotajā vēstulē jānorāda: darba autora vārds, uzvārds, darba nosaukums; pilna pastkastītes atrašanās vietas adrese (mājas nosaukums vai iela un mājas numurs, pilsēta/ciems/pagasts, novads, pasta indekss), telefona numurs, īss stāsts par pastkastītes mākslinieciskošanas ideju.

Lai prieks vairo prieku! Plašāka informācija – www.bildes.lv.

© www.kekava.lv

Līdzīgie raksti:
Komentāru var atstāt gan kā viesis, gan kā reģistrēts lietotājs:
  • Ja vēlies ierakstīt ziņu kā viesis, ir nepieciešama derīga e-pasta adrese un segvārds.
  • Ja vēlies atstāt ziņu kā reģistrēts lietotājs, ir nepieciešama derīga e-pasta adrese, parole un segvārds.