Nosūti vēstuli no ziemassvētku namiņa arī šogad

Sestdien, 28.novembrī, ikgadējā Doma laukuma Ziemassvētku tirdziņā savas durvis apmeklētājiem vērs Latvijas Pasta namiņš. Tas darbosies līdz 31.decembrim. Latvijas Pasts aicina ikvienu nosūtīt svētku apsveikumu vai vēstuli Ziemassvētku vecītim, izrotājot tās ar krāšņām un unikālām pastmarkām, kā arī speciālo Pasta namiņazīmogu. 

Latvijas Pasta namiņš darbosies līdz 30.decembrim katru dienu no plkst.10.00 līdz 20.00, savukārt 31.decembrī no plkst.10.00 līdz 14.00. Īpaši jauks ikvienam adresātam būs no svētku tirdziņa nosūtīts apsveikums ar Latvijas Pasta izdotajām jaunajām Ziemassvētku pastmarkām, kuras igauņu mākslinieks Indreks Ilvess (Indrek Ilves) veidojis kā ļoti krāšņas un Ziemassvētku noskaņai atbilstošas. Iepriecināti būs arī klienti, kuri sūta daudz apsveikumus, jo šogad šīs pastmarkas būs uz pašlīmējošās pamatnes. Ziemassvētku pastmarku Pirmās dienas zīmogošana notiks 3.decembrī tirdzniecības centrā Origo.


Pastmarkas Ziemassvētki

Šogad Pasta namiņā būs vēl lielāka izvēle Ziemassvētku kartīšu un atklātņu iegādei, kā arī nemainīga paliks iespēja iegādāties nākamā gada kalendārus, suvenīrus un pastmarkas. Savukārt pēc 3.decembra, kad Latvijas Pasts izdos pēdējo 2015.gada pastmarku, namiņā varēs iegādāties arī visu šogad izdoto pasta vērtszīmju komplektu. No Pasta namiņa būs iespējams nosūtīt arī Doma laukuma tirdziņā iegādātās dāvanas un saņemt informāciju par Latvijas Pasta piedāvātajiem pakalpojumiem.
Pastmarkas Ziemassvētki
Latvijas Pasts aicina ikvienu bērnu rakstīt un nosūtīt vēstuli Ziemassvētku vecītim, bet bērnu vecākus – pārliecināties, ka uz vēstules norādīta precīza Ziemassvētku vecīša adrese un uzlīmētas atbilstoša nomināla pastmarkas, lai vēstule veiksmīgi sasniegtu galamērķi.


Aploksne Ziemassvētki

Visas vēstules, kuras bērni sūta Ziemassvētku vecītim, Latvijas Pasts nogādā Ziemassvētku vecīša biroja pastkastītē. Savukārt, ja uz vēstules kā saņēmējs ir norādīts Santa Klauss vai Salatēvs, sūtījums attiecīgi sasniedz vecīti Somijā vai Krievijā. Lai vēstule sasniegtu Ziemassvētku vecīša pastkastīti, uz tās jānorāda precīza adrese, pievienojot atbilstošas nominālvērtības pastmarkas. Vienkāršu vēstuli Ziemassvētku vecītim Latvijā iespējams nosūtīt, izmantojot pastmarku ar nominālvērtību € 0,50, Santa Klausam Somijā – ar nominālvērtību € 0,78, bet Salatēvam Krievijā – ar nominālvērtību € 0,85.
Pasta namiņa zīmogs

Ziemassvētku vecīša adrese:
Ziemassvētku vecītis Rūķupē
Ziemupes pasts,
Vērgales pagasts,
Pāvilostas novads,
Latvija
LV-3463

Santa Klausa adrese:
Santa Claus
Arctic Circle
96930
Rovaniemi
Finland

Salatēva adrese:
162390
Россия
Вологодская область
Город Великий Устюг
Дом Деда Мороза

© pasts.lv

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *

(Required)

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Saits griežas uz WordPress   Premium Style Theme by www.gopiplus.com