Nosūti vēstuli no ziemassvētku namiņa arī šogad

2015-11-26 13:24:56
Birkas: pastmarkas, ziemassvētki

Lapa: Latvijas Pasta jaunumi


Sestdien, 28.novembrī, ikgadējā Doma laukuma Ziemassvētku tirdziņā savas durvis apmeklētājiem vērs Latvijas Pasta namiņš. Tas darbosies līdz 31.decembrim. Latvijas Pasts aicina ikvienu nosūtīt svētku apsveikumu vai vēstuli Ziemassvētku vecītim, izrotājot tās ar krāšņām un unikālām pastmarkām, kā arī speciālo Pasta namiņazīmogu. 


Latvijas Pasta namiņš darbosies līdz 30.decembrim katru dienu no plkst.10.00 līdz 20.00, savukārt 31.decembrī no plkst.10.00 līdz 14.00. Īpaši jauks ikvienam adresātam būs no svētku tirdziņa nosūtīts apsveikums ar Latvijas Pasta izdotajām jaunajām Ziemassvētku pastmarkām, kuras igauņu mākslinieks Indreks Ilvess (Indrek Ilves) veidojis kā ļoti krāšņas un Ziemassvētku noskaņai atbilstošas. Iepriecināti būs arī klienti, kuri sūta daudz apsveikumus, jo šogad šīs pastmarkas būs uz pašlīmējošās pamatnes. Ziemassvētku pastmarku Pirmās dienas zīmogošana notiks 3.decembrī tirdzniecības centrā Origo.

Šogad Pasta namiņā būs vēl lielāka izvēle Ziemassvētku kartīšu un atklātņu iegādei, kā arī nemainīga paliks iespēja iegādāties nākamā gada kalendārus, suvenīrus un pastmarkas. Savukārt pēc 3.decembra, kad Latvijas Pasts izdos pēdējo 2015.gada pastmarku, namiņā varēs iegādāties arī visu šogad izdoto pasta vērtszīmju komplektu. No Pasta namiņa būs iespējams nosūtīt arī Doma laukuma tirdziņā iegādātās dāvanas un saņemt informāciju par Latvijas Pasta piedāvātajiem pakalpojumiem.

Pastmarkas Ziemassvētki

Latvijas Pasts aicina ikvienu bērnu rakstīt un nosūtīt vēstuli Ziemassvētku vecītim, bet bērnu vecākus – pārliecināties, ka uz vēstules norādīta precīza Ziemassvētku vecīša adrese un uzlīmētas atbilstoša nomināla pastmarkas, lai vēstule veiksmīgi sasniegtu galamērķi.

Aploksne Ziemassvētki

Visas vēstules, kuras bērni sūta Ziemassvētku vecītim, Latvijas Pasts nogādā Ziemassvētku vecīša biroja pastkastītē. Savukārt, ja uz vēstules kā saņēmējs ir norādīts Santa Klauss vai Salatēvs, sūtījums attiecīgi sasniedz vecīti Somijā vai Krievijā. Lai vēstule sasniegtu Ziemassvētku vecīša pastkastīti, uz tās jānorāda precīza adrese, pievienojot atbilstošas nominālvērtības pastmarkas. Vienkāršu vēstuli Ziemassvētku vecītim Latvijā iespējams nosūtīt, izmantojot pastmarku ar nominālvērtību € 0,50, Santa Klausam Somijā – ar nominālvērtību € 0,78, bet Salatēvam Krievijā – ar nominālvērtību € 0,85.

Pasta namiņa zīmogs

Ziemassvētku vecīša adrese:

  • Ziemassvētku vecītis Rūķupē Ziemupes pasts, Vērgales pagasts, Pāvilostas novads, Latvija LV-3463
  • Santa Klausa adrese: Santa Claus Arctic Circle 96930 Rovaniemi Finland
  • Salatēva adrese: 162390 Россия Вологодская область Город Великий Устюг Дом Деда Мороза

© pasts.lv
Komentāru var atstāt gan kā viesis, gan kā reģistrēts lietotājs:
  • Ja vēlies ierakstīt ziņu kā viesis, ir nepieciešama derīga e-pasta adrese un segvārds.
  • Ja vēlies atstāt ziņu kā reģistrēts lietotājs, ir nepieciešama derīga e-pasta adrese, parole un segvārds.