Nosūti pastkartes no Apsveikumu Namiņa

2012-12-17 15:25:40
Birkas: pastkartes, latvijas pasts

Lapa: Latvijas Pasta jaunumi


Latvijas Pasts aicina nosūtīt pastkartes no Apsveikumu namiņa Doma laukumā

Sākot ar 2012.gada 2.decembri, Doma laukuma tradicionālajā Ziemassvētku tirdziņā durvis apmeklētājiem vērs arī Latvijas Pasta Apsveikumu namiņš. Tas darbosies katru dienu no 2. līdz 31.decembrim no plkst. 10 līdz 20. Ikvienam Apsveikumu namiņa apmeklētājam, nopērkot labdarības akcijas Saulainas dienas ietvaros veidoto īpašo pastkarti, būs iespēja to nosūtīt adresātiem Latvijas teritorijā bez maksas, kā arī zīmogot apsveikumus ar Ziemassvētku zīmogu. Latvijas Pasta Apsveikumu namiņā pret ziedojumu būs iespēja iegādāties Ziemassvētku pastkartes, kuras Bērnu slimnīcas labdarības akcijas Saulainas dienas ietvaros kopā ar mākslinieci Ievu Bondari zīmējis septiņus gadus vecais slimnīcas pacients Kārlis Gunārs Neikens. Latvijas Pasts no savas puses nodrošina iespēju jebkuram adresātam Latvijas teritorijā šīs pastkartes nosūtīt bez maksas. Saulainas dienas akcijas mērķis ir savākt nepieciešamos līdzekļus Bērnu klīniskās universitātes slimnīcas Hematoonkoloģijas nodaļas remontam, kam kopumā nepieciešami 700 000 latu. Kopš akcijas sākuma oktobrī līdz šim brīdim saziedoti aptuveni 38 000 latu.
Apsveikumu namiņā interesenti aicināti iegādāties arī citas Ziemassvētku pastkartes, aploksnes, pastmarkas, nākamā gada kalendārus, sveces, dāvaniņas, suvenīrus un citas komercpreces, kā arī jaunākos laikrakstus un žurnālus, vai abonēt preses izdevumus 2013.gadam. Apsveikumu namiņā iespējams nosūtīt vienkāršus un reģistrētus vēstuļu korespondences sūtījumus, kā arī tirdziņā iegādātās dāvanas. Akcijas "Saulainas dienas" pastkarte Latvijas Pasts atgādina, ka pēdējais pirmssvētku sūtījumu piegādes datums ir 2012.gada 21.decembris. Lai Ziemassvētku apsveikumi un dāvanas adresātu sasniegtu laikā, Latvijas Pasts aicina ikvienu iedzīvotāju sūtījumus izsūtīt savlaicīgi. © pasts.lv

Komentāri

#1 ansis 2012-12-17 15:29:08 : Apsveikumu namiņa apmeklētājam, nopērkot labdarības akcijas "Saulainas dienas" pastkarti, būs iespēja to nosūtīt bez maksas. :)


Komentāru var atstāt gan kā viesis, gan kā reģistrēts lietotājs:
  • Ja vēlies ierakstīt ziņu kā viesis, ir nepieciešama derīga e-pasta adrese un segvārds.
  • Ja vēlies atstāt ziņu kā reģistrēts lietotājs, ir nepieciešama derīga e-pasta adrese, parole un segvārds.