Nosūti apsveikumus vai vēstuli Ziemassvētku vecītim

Ikgadējā Doma laukuma Ziemassvētku tirdziņā no piektdienas, 29.novembra, līdz 31.decembrim savas durvis apmeklētājiem vērs arī Latvijas Pasta namiņš, aicinot ikvienu nosūtīt svētku apsveikumu vai vēstuli Ziemassvētku vecītim ar krāšņām un oriģinālām pastmarkām, kā arī speciālo Pasta namiņa zīmogu. Pēdējais pasta korespondences piegādes datums pirms Ziemassvētkiem šogad ir 23.decembris, tāpēc Latvijas Pasts aicina apsveikumu un dāvanu izsūtīšanu neatlikt uz pēdējo brīdi.

Pasta namiņš darbosies līdz 30.decembrim katru dienu no plkst.10 līdz 20, savukārt 31.decembrī no plkst.10 līdz 14. Īpaši sirsnīgs ikvienam adresātam būs no svētku tirdziņa nosūtīts apsveikums ar Latvijas Pasta izdotajām jaunajām Ziemassvētku pastmarkām, ko mākslinieks un Mākslas akadēmijas rektors Aleksejs Naumovs veidojis mierīgas Ziemassvētku ainavas noskaņās. Ikviens namiņa apmeklētājs, kurš iegādāsies kādu no jaunajām Ziemassvētku pastmarkām, dāvanā varēs izvēlēties oriģinālu svētku pastkarti; to būs iespējams arī apzīmogot ar speciālu Pasta namiņa zīmogu un turpat no namiņa nosūtīt kādam mīļam cilvēkam.


 Namiņā varēs iegādāties dažādas Ziemassvētku atklātnes un pastkartes, nākamā gada kalendārus, dāvaniņas, suvenīrus u.tml. Latvijas Pasts piedāvās iegādāties arī divus atšķirīgus pastmarku komplektus, kuros būs apkopotas dažādu gadu vienas tematikas pasta vērtszīmes. Vienā komplektā iekļautas Ziemassvētku sērijas pastmarkas, otrā – nozīmīgu Latvijas arhitektūras objektu pastmarkas – katrā komplektā būs gan lata, gan eiro nominālvērtības pastmarkas. Savukārt pēc 4.decembra, kad Latvijas Pasts izdos pēdējo 2014.gada pastmarku, namiņā varēs iegādāties arī visu šogad izdoto pasta vērtszīmju komplektu. No Pasta namiņā iespējams nosūtīt arī Doma laukuma tirdziņā iegādātās dāvanas un saņemt informāciju par Latvijas Pasta pakalpojumiem.


Latvijas Pasts īpaši aicina Latvijas mazos iedzīvotājus neaizmirst nosūtīt vēstuli Ziemassvētku vecītim, bet bērnu vecākus – pārliecināties, ka uz vēstules norādīta precīza Ziemassvētku vecīša adrese un uzlīmētas atbilstoša nomināla pastmarkas, lai vēstule veiksmīgi sasniegtu adresātu.


Visas vēstules, kuras bērni sūta Ziemassvētku vecītim, Latvijas Pasts nogādā Ziemassvētku vecīša biroja pastkastītē. Savukārt, ja uz vēstules kā saņēmējs ir norādīts Santa Klauss vai Salatēvs, sūtījums attiecīgi sasniedz vecīti Somijā vai Krievijā. Lai vēstule sasniegtu Ziemassvētku vecīša pastkastīti, uz tās jānorāda precīza adrese, pievienojot atbilstošas nominālvērtības pastmarkas. Vienkāršu vēstuli Ziemassvētku vecītim Latvijā iespējams nosūtīt, izmantojot pastmarku ar nominālvērtību € 0,50, Santa Klausam Somijā – ar nominālvērtību € 0,71, bet Salatēvam Krievijā – ar nominālvērtību € 0,85.

Ziemassvētku vecīša adreses:
Ziemassvētku vecīša birojs
Smiltnieki,
Ziemupe, Vērgales pagasts,
Pāvilostas novads,
Latvija
LV-3463

Ziemassvētku vecītis Rūķupē
Ziemupes pasts,
Ziemupe, Vērgales pagasts,
Pāvilostas novads,
Latvija
LV-3463

Santa Klausa adrese:
Santa Claus
Arctic Circle
96930
Rovaniemi
Finland

Salatēva adrese:
162340
Россия
Вологодская область
Город Великий Устюг
Дом Деда Мороза

 

© pasts.lv

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *

(Required)

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Saits griežas uz WordPress   Premium Style Theme by www.gopiplus.com