Melnā Kanādas karaliene

2012-05-01 20:32:56
Birkas: pastmarkas, vēsture

Lapa: Sākums


Pastmarka "Melnā Kanādas karaliene" ir atzīta par vienu no vispopulārākajām. Par to ziņo vairāki amerikāņu izdevumi. Kanādā tika veikta interneta aptauja starp filatēlistiem. Kā aptaujas mērķis bija: noskaidrot, tieši  kāda marka ir pati populārākā filatēlistu vidū. Par vienu no pašām populārākajām kļuva marka "Melnā Kanādas karaliene".
Kā skaidro eksperti, nekā mistiska šajā nosaukumā nav. To tā nodēvēja paši marku mīļotāji, jo uz filatēlijas produkta ir attēlota Lielbritānijas karaliene. Pie tam, attēls ir izpildīts melnbaltos toņos. Nākamajām paaudzēm uz markas ir iemūžināta Anglijas karaliene. Ja marka būtu nedaudz lielāka, tad, iespējams, dizaineriem būtu izdevies uzzīmēt arī tos priekšmetus, kurus Viņas Majestāte lieto ikdienā - auto, mēbeles, apģērbu, un daudz ko citu.
Visticamākais, ka tieši tad, daudzie Lielbritānijas karalienes piekritēji, vēlētos uzzināt, cik tad īsti maksā fiat ducato, ar kuru ir iemīļojusi pārvietoties karaliene. Pastmarka ieguva tādu izplatību filatēlistu vidū, ka to izdeva vēl vairākas reizes ar vairāku tūkstošu tirāžu. Pie tam, šis produkts, ir ticis varākas reizes pilnībā izpirkts. Tuvākajā laikā tiek plānots vēl viens, šī filatēlijas produkta, metiens.  


Komentāru var atstāt gan kā viesis, gan kā reģistrēts lietotājs:
  • Ja vēlies ierakstīt ziņu kā viesis, ir nepieciešama derīga e-pasta adrese un segvārds.
  • Ja vēlies atstāt ziņu kā reģistrēts lietotājs, ir nepieciešama derīga e-pasta adrese, parole un segvārds.