Latvijas Pasts Ziemassvētku vecīša pastkastītē nogādā jau pirmās vēstules

Latvijas Pasts kā Ziemassvētku vecīša īpašais draugs aicina ikvienu bērnu rakstīt un nosūtīt vēstuli Ziemassvētku vecītim. Savukārt bērnu vecāki tiek aicināti pārliecināties, ka uz vēstules norādīta precīza Ziemassvētku vecīša adrese, sūtītāja adrese un uzlīmēta atbilstoša nomināla pastmarka.

Latvijas Ziemassvētku vecītis dzīvo Rūķupē, Pāvilostas novadā. Latvijas Pasts Ziemassvētku vecīša pastkastītē nogādā viņam adresētās vēstules. Arī visas atbildes, ko Ziemassvētku vecītis bērniem rakstīs –Latvijas Pasts nogādās adresātiem, ja vien būs norādīta precīza sūtītāja adrese. Tāpat arī Latvijas Pasts atbalsta Rūķupes akciju „Piepildīsim Lielo dāvanu maisu”, kuras laikā ikviens - gan skolas, gan bērnudārzi, gan individuāli – tiek aicināts sagatavot dāvanas tiem, kuriem Ziemassvētku prieks nebūs tik košs, kā gribētos.

Ar Latvijas Pasta starpniecību, Ziemassvētku vecītis Rūķupē līdz šim ir saņēmis 65 vēstules, kuru starpā ir pat vēstules no Ukrainas un Portugāles, bet vairums – no Latvijas. Ziemassvētku vecītis ir atbildējis jau uz 36 vēstulēm un sagatavojis arī pastkartes, kuras piegādās Latvijas Pasts.

Vienkāršu vēstuli Ziemassvētku vecītim Latvijā iespējams nosūtīt, izmantojot pastmarku ar nominālvērtību € 0,50, Santa Klausam Somijā – ar nominālvērtību € 0,71, bet Salatēvam Krievijā – ar nominālvērtību € 0,85

Lai vēstule veiksmīgi sasniegtu adresātu, ir svarīgi norādīt  precīzu Ziemassvētku vecīša adresi, uzlīmēt atbilstoša nomināla pastmarkas, kā arī uzrakstīt sūtītāja adresi. Atgādinām, ka neprecīza un nepareiza adrese var būt iemesls ne tikai ilgai vēstules ceļošanai, bet arī sūtījuma nenonākšanai līdz adresātam.

Ziemassvētku vecīša adrese:
Ziemassvētku vecītis Rūķupē
Ziemupes pasts,
Vērgales pagasts,
Pāvilostas novads,
Latvija
LV-3463

Santa Klausa adrese:
Santa Claus
Arctic Circle
96930
Rovaniemi
Finland

Salatēva adrese:
162390
Россия
Вологодская область
Город Великий Устюг
Дом Деда Мороза

Ikviens tiek aicināts apskatīt Rūķupi, iepazīties ar Rūķiem un ciemoties pie Ziemassvētku vecīša. Vairāk informācijas par Rūķupes Ziemassvētku biroju atradīsiet: http://www.ziemupe.ciemos.lv 

© pasts.lv

Viena atbilde iekš“Latvijas Pasts Ziemassvētku vecīša pastkastītē nogādā jau pirmās vēstules”

  1. markomans
    decembris 16, 2015 @ 3:45 am #

    Interesanti. Namiņa speciālais zīmogs tiks likts uz visām vēstulēm, kas no tā nosūtītas vai tikai uz tām, kas nosūtītas kādam no Ziemassvētku vecīšiem? Ja atbilde ir otrais variants, tad tādai zīmogošanai neredzu reālu jēgu, jo ierindas kolekcionārs tādu sūtījumu, kas izgājis pastu, dabūt nevarēs.

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *

(Required)

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Saits griežas uz WordPress   Premium Style Theme by www.gopiplus.com