Notice: Undefined offset: 0 in /home/filateli/public_html/LScms2.0/include/functions.php on line 62

Notice: Undefined offset: 0 in /home/filateli/public_html/LScms2.0/include/functions.php on line 62
Latvijas Pasts Ziemassvētku vecīša pastkastītē nogādā jau pirmās vēstules | www.filatelija.lv

Latvijas Pasts Ziemassvētku vecīša pastkastītē nogādā jau pirmās vēstules

2015-12-10 14:15:41
Birkas: ziemassvētki, latvijas pasts

Lapa: Latvijas Pasta jaunumi


Latvijas Pasts kā Ziemassvētku vecīša īpašais draugs aicina ikvienu bērnu rakstīt un nosūtīt vēstuli Ziemassvētku vecītim. Savukārt bērnu vecāki tiek aicināti pārliecināties, ka uz vēstules norādīta precīza Ziemassvētku vecīša adrese, sūtītāja adrese un uzlīmēta atbilstoša nomināla pastmarka.


Latvijas Ziemassvētku vecītis dzīvo Rūķupē, Pāvilostas novadā. Latvijas Pasts Ziemassvētku vecīša pastkastītē nogādā viņam adresētās vēstules. Arī visas atbildes, ko Ziemassvētku vecītis bērniem rakstīs –Latvijas Pasts nogādās adresātiem, ja vien būs norādīta precīza sūtītāja adrese.

Tāpat arī Latvijas Pasts atbalsta Rūķupes akciju „Piepildīsim Lielo dāvanu maisu”, kuras laikā ikviens - gan skolas, gan bērnudārzi, gan individuāli – tiek aicināts sagatavot dāvanas tiem, kuriem Ziemassvētku prieks nebūs tik košs, kā gribētos.

Ar Latvijas Pasta starpniecību, Ziemassvētku vecītis Rūķupē līdz šim ir saņēmis 65 vēstules, kuru starpā ir pat vēstules no Ukrainas un Portugāles, bet vairums – no Latvijas. Ziemassvētku vecītis ir atbildējis jau uz 36 vēstulēm un sagatavojis arī pastkartes, kuras piegādās Latvijas Pasts. Vienkāršu vēstuli Ziemassvētku vecītim Latvijā iespējams nosūtīt, izmantojot pastmarku ar nominālvērtību € 0,50, Santa Klausam Somijā – ar nominālvērtību € 0,71, bet Salatēvam Krievijā – ar nominālvērtību € 0,85 Lai vēstule veiksmīgi sasniegtu adresātu, ir svarīgi norādīt  precīzu Ziemassvētku vecīša adresi, uzlīmēt atbilstoša nomināla pastmarkas, kā arī uzrakstīt sūtītāja adresi. Atgādinām, ka neprecīza un nepareiza adrese var būt iemesls ne tikai ilgai vēstules ceļošanai, bet arī sūtījuma nenonākšanai līdz adresātam.

Ziemassvētku vecīša adrese: Ziemassvētku vecītis Rūķupē Ziemupes pasts, Vērgales pagasts, Pāvilostas novads, Latvija LV-3463

Santa Klausa adrese: Santa Claus Arctic Circle 96930 Rovaniemi Finland

Salatēva adrese: 162390 Россия Вологодская область Город Великий Устюг Дом Деда Мороза

Ikviens tiek aicināts apskatīt Rūķupi, iepazīties ar Rūķiem un ciemoties pie Ziemassvētku vecīša. Vairāk informācijas par Rūķupes Ziemassvētku biroju atradīsiet: http://www.ziemupe.ciemos.lv 

© pasts.lvKomentāri

#1 markomans

2015-12-16 04:45:43 : Interesanti. Namiņa speciālais zīmogs tiks likts uz visām vēstulēm, kas no tā nosūtītas vai tikai uz tām, kas nosūtītas kādam no Ziemassvētku vecīšiem? Ja atbilde ir otrais variants, tad tādai zīmogošanai neredzu reālu jēgu, jo ierindas kolekcionārs tādu sūtījumu, kas izgājis pastu, dabūt nevarēs.


Komentāru var atstāt gan kā viesis, gan kā reģistrēts lietotājs:
  • Ja vēlies ierakstīt ziņu kā viesis, ir nepieciešama derīga e-pasta adrese un segvārds.
  • Ja vēlies atstāt ziņu kā reģistrēts lietotājs, ir nepieciešama derīga e-pasta adrese, parole un segvārds.