Latvijas Pasts rīko speciālo zīmogošanu un izdod aploksni Bobslejs

2015. gada 20. martā, Latvijas Pasts rīko bobslejam veltītās aploksnes speciālo zīmogošanu. Speciālā zīmogošana notiks pasta centrā Sakta, Brīvības bulvārī 32, Rīgā, no plkst. 7.30 līdz 19.00.

Aploksnes Bobslejs dizaina autors ir mākslinieks Ģirts Grīva, un tā izdota 1000 eksemplāru tirāžā. Aploksnē attēlotas Bobsleja kamanas savukārt speciālajā zīmogā redzams stilizēts kamanu attēls.
Bobslejs - viens no populārākajiem ziemas sporta veidiem, sāka attīstīties Latvijā 1980. gadā. Savulaik rūpnīcā VEF radītās oriģinālās bobsleja kamanas ļāva kaldināt pirmos panākumus. 1984. gadā Jānis Ķipurs un Aivars Šnepsts kļuva par Eiropas čempioniem un Zintis Ekmanis olimpiskajās spēlēs Sarajevā izcīnīja bronzas medaļu, bet 1985. gadā viņš kļuva par Eiropas čempionu. Latvijas sportisti gadu no gada gūst panākumus un augstas godalagas šajā sporta veidā. Šogad, bronzas godalgu Pasaules čempionātā četriniekos izcīnīja Oskars Melbārdis ar stūmējiem Daumantu Dreiškenu, Arvi Vilkasti un Jāni Strengu.© pasts.lv

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *

(Required)

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Saits griežas uz WordPress   Premium Style Theme by www.gopiplus.com