Latvijas Pasts Muzeju naktī piedāvā iegādāties īpašas pastkartes ar speciālu zīmogu

Sestdien, 14.maijā, ikvienam Muzeju nakts dalībniekam būs unikāla iespēja apmeklēt Latvijas Pasta tirdzniecības punktu un iegādāties oriģinālas pastkartes. Interesenti pastkartes varēs nosūtīt, kā arī apzīmogot tās ar īpašu zīmogu, kas izgatavots tieši Muzeju nakts pasākumam un apstiprinās dalību tajā.

Latvijas Pasta dalība Muzeju naktī ir kļuvusi par tradīciju, jo jau trešo gadu uzņēmums pasākuma apmeklētājiem piedāvā iegādāties un nosūtīt pastkartes. Muzeju nakts ietvaros Latvijas Nacionālā vēstures muzeja (LNVM) telpās ikvienam būs iespēja apmeklēt Latvijas Pasta punktu, lai iegādātos un nosūtītu saviem tuviniekiem un draugiem vēstuli vai oriģinālu pastkarti ar īpaši Muzeju naktij izgatavotu pasta zīmogu. Zīmoga nospiedums apliecinās apmeklētāja dalību tieši 2011.gada 14.maija LNVM pasākumos.


Vērtējot iepriekšējo gadu pieredzi, Latvijas Pasts secina, ka apmeklētāji atzinīgi vērtē iespēju nosūtīt unikāla dizaina pastkartes ar speciālo zīmogu, tāpēc Latvijas Pasts arī šogad piedalīsies pasākumā un iepriecinās muzeja apmeklētājus.
Latvijas Pasta Muzeju nakts pasta punkts apmeklētājus gaidīs LNVM telpās 14.maijā no plkst. 18 līdz plkst. 1.

Par VAS Latvijas Pasts

Latvijas Pasts nodrošina plašāko pasta pakalpojumu pieejamību visā Latvijas teritorijā, uzturot vairāk nekā 600 pasta pakalpojumu sniegšanas vietu. Uzņēmuma pamatfunkcija ir universālo pasta pakalpojumu sniegšana; Latvijas Pasts sniedz arī filatēlijas, pārvadājumu un eksprespasta, finanšu starpniecības, maksājumu, preses un mazumtirdzniecības pakalpojumus. Latvijas Pasts ir valstij pilnībā piederošs uzņēmums, kas nodarbina ap 5000 darbinieku.

Lai uzzinātu vairāk par Latvijas Pastu, apmeklējiet mājaslapu www.pasts.lv.

Papildu informācija:
Agija Tērauda,
VAS Latvijas Pasts
sabiedrisko attiecību speciāliste
Tālr.: + 371 67608504
Mob.: + 371 26463707
e-pasts: agija.terauda@pasts.lv
www.pasts.lv

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *

(Required)

Saits griežas uz WordPress   Premium Style Theme by www.gopiplus.com