Latvijas Pasts izdod jaunu vasarīgu pastmarku populārajā Ziedu sērijā

2011-03-23 13:32:22
Birkas: pastmarkas, ziedi, video

Lapa: Latvijas Pasta jaunumi


Sagaidot pavasari, Latvijas Pasts izdevis jaunu pastmarku sērijā Ziedi – tā ir mākslinieces Lilijas Dineres veidotā pastmarka Roze. Pastmarkas pirmās dienas zīmogošana notiks piektdien, 2011.gada 25.martā, pasta centrā Sakta, Brīvības bulvārī 32, Rīgā, no plkst. 8 līdz 20.

 


Jaunās pastmarkas nomināls ir Ls 0,35, un kopējā pastmarkas tirāža – 1 000 000 eksemplāru. Ziedu motīvs pastmarkās ir ļoti populārs klientu vidū, tāpēc kopš pagājušā gada Latvijas Pasts uzsācis īpašas ziediem veltītas pastmarku sērijas veidošanu. Pirmā Ziedu sērijas pastmarka bija Peonija, bet jau no piektdienas Latvijas Pasta klienti visās pasta nodaļās varēs iegādāties otro sērijas pastmarku – Roze.

Roze ir ļoti skaista, spilgta, vasarīga pastmarka. Ziedu sērijas ideja tapa, īpaši domājot par mūsu klientiem, kas Latvijas Pasta pakalpojumus izmanto apsveikumu nosūtīšanai,

uzsver Latvijas Pasta Komercvadības departamenta direktors un filatēlijas eksperts Edmunds Bebrišs. Iepriekšējā Ziedu sērijas pastmarka Peonija guva vērā ņemamu atsaucību Latvijas Pasta klientu vidū un uz šo brīdi jau ir izpārdota. Paredzams, ka tikpat populāra kļūs arī Roze.

 

 
Komentāru var atstāt gan kā viesis, gan kā reģistrēts lietotājs:
  • Ja vēlies ierakstīt ziņu kā viesis, ir nepieciešama derīga e-pasta adrese un segvārds.
  • Ja vēlies atstāt ziņu kā reģistrēts lietotājs, ir nepieciešama derīga e-pasta adrese, parole un segvārds.