Latvijas Pasts izdod jaunu vasarīgu pastmarku populārajā Ziedu sērijā

Sagaidot pavasari, Latvijas Pasts izdevis jaunu pastmarku sērijā Ziedi – tā ir mākslinieces Lilijas Dineres veidotā pastmarka Roze. Pastmarkas pirmās dienas zīmogošana notiks piektdien, 2011.gada 25.martā, pasta centrā Sakta, Brīvības bulvārī 32, Rīgā, no plkst. 8 līdz 20.

Jaunās pastmarkas nomināls ir Ls 0,35, un kopējā pastmarkas tirāža – 1 000 000 eksemplāru.

Ziedu motīvs pastmarkās ir ļoti populārs klientu vidū, tāpēc kopš pagājušā gada Latvijas Pasts uzsācis īpašas ziediem veltītas pastmarku sērijas veidošanu. Pirmā Ziedu sērijas pastmarka bija Peonija, bet jau no piektdienas Latvijas Pasta klienti visās pasta nodaļās varēs iegādāties otro sērijas pastmarku – Roze.

„Roze ir ļoti skaista, spilgta, vasarīga pastmarka. Ziedu sērijas ideja tapa, īpaši domājot par mūsu klientiem, kas Latvijas Pasta pakalpojumus izmanto apsveikumu nosūtīšanai,” uzsver Latvijas Pasta Komercvadības departamenta direktors un filatēlijas eksperts Edmunds Bebrišs.

Iepriekšējā Ziedu sērijas pastmarka Peonija guva vērā ņemamu atsaucību Latvijas Pasta klientu vidū un uz šo brīdi jau ir izpārdota. Paredzams, ka tikpat populāra kļūs arī Roze.

Par VAS Latvijas Pasts

Latvijas Pasts nodrošina plašāko pasta pakalpojumu pieejamību visā Latvijas teritorijā, uzturot vairāk nekā 600 pasta pakalpojumu sniegšanas vietu. Uzņēmuma pamatfunkcija ir universālo pasta pakalpojumu sniegšana; Latvijas Pasts sniedz arī filatēlijas, pārvadājumu un eksprespasta, finanšu starpniecības, maksājumu, preses un mazumtirdzniecības pakalpojumus. Latvijas Pasts ir valstij pilnībā piederošs uzņēmums, kas nodarbina ap 5000 darbinieku.

Lai uzzinātu vairāk par Latvijas Pastu, apmeklējiet mājaslapu www.pasts.lv.

Papildu informācija:
Agija Tērauda,
VAS Latvijas Pasts
sabiedrisko attiecību speciāliste
Tālr.: + 371 67608504
Mob.: + 371 26463707
e-pasts: agija.terauda@pasts.lv
www.pasts.lv

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *

(Required)

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Saits griežas uz WordPress   Premium Style Theme by www.gopiplus.com