Krievijas pasts pārsteigts par viltoto marku daudzumu

Krievijas pasts ir iesniedzis Krievijas sakaru ministrijai sūdzību par "marku viltotājiem". Sūdzībā tiek prasīts ieviest kriminālatbildību par šādiem noziegumiem. Pēdējo 5 gadu laikā, tās budžetā nav ienākuši miljards rubļu - tas viss ir saistīts ar marku viltošanas izplatību, tā ziņo "Коммерсантъ".

Likumprojekts, kuru pašlaik izskata sakaru un komunikāciju ministrija, ieviesīs stingrus sodus par šāda veida noziegumu paveikšanu. Pēc "Krievijas pasta" pārstāvju domām, viltoto marku izgatavošana, izplatīšana un izmantošana ir jāsoda ar cietumsodu. Atgādināsim, ka šodien, par šāda veida izdarībām Krievijā ir jārēķinās ar sodu - 40 000 rubļu; atbildība, kuru saņem noziedzinieki - administratīvā.

Kā žurnālistiem pastāstīja "Krievijas pasta" infopolitikas departamenta vadītāja R. Jefimova, šie jaunie sodi ir vienkārši nepieciešami - ja tos nepieņems, tad budžets cietīs arī turpmāk; ik gadu zaudējumi tikai palielināsies. "Cik lielu peugeot partner tepee automobiļu  skaitu noziedzinieki ir iegādājušies par nelikumīgi iegūto naudu - grūti iedomāties" - teica Jefimovas kundze.

Pēc izdevuma "Коммерсантъ" rīcībā esošajām ziņām, Krievijas sakaru ministrijas eksperti neizslēdz iespēju ka valsts atsauksies uz šo lūgumu.

Avots

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *

(Required)

Saits griežas uz WordPress   Premium Style Theme by www.gopiplus.com