Izveido un nosūti īpašu dzejas pastkartes ar īpašu dzejas dienu zīmogu

2014-09-05 13:07:10
Birkas: pastkartes, latvijas pasts, zīmogošana

Lapa: Latvijas Pasta jaunumi


Latvijas Pasts un Dzejas dienu organizatori, atzīmējot dzejai un tās dižgariem veltītā festivāla 50.gadskārtu, aicina interesentus apmeklēt Dzejas pastu, kas 4., 11. un 15.septembrī darbosies Rīga 2014 kultūras vasarnīcā Esplanādē, lai izveidotu savu unikālo pastkarti, apzīmogojot to ar īpaši Dzejas dienām veidotu zīmogu. Latvijas Pasts pastkartes bez maksas piegādās adresātiem visā Latvijas teritorijā.


Īpašo Dzejas pastkarti katrs radošās darbnīcas apmeklētājs varēs izveidot pats, izvēloties tās dizainu ar pazīstamu un iemīļotu latviešu dzejnieku portretiem, kā arī pastkartes sveiciena pusē stencila (trafareta) tehnikā izvietojot grafisku kāda dzejnieka divrindi vai atziņu. Tāpat individuāli veidotās pastkartes varēs apzīmogot ar piecdesmitajām Dzejas dienām veltītu speciālo zīmogu. Dzejas pasts Esplanādē darbosies 4., 11. un 15.septembra vakaros, un aizpildītās pastkartes šajā laikā turpat uz vietas būs iespējams ievietot Latvijas Pasta vēstuļu kastītē.

Dzejas dienas šogad norisinās jau piecdesmito reizi un ir veltītas Raiņa 150.dzimšanas dienai. Festivāls ar plašu pasākumu programmu dzejas mīļotājus priecēs no 4. līdz 18.septembrim, bet tā atklāšana tiks atzīmēta ar virkni Rainim kā izcilai latviešu personībai un viņa daiļradei veltītiem pasākumiem.

© pasts.lv
Komentāru var atstāt gan kā viesis, gan kā reģistrēts lietotājs:
  • Ja vēlies ierakstīt ziņu kā viesis, ir nepieciešama derīga e-pasta adrese un segvārds.
  • Ja vēlies atstāt ziņu kā reģistrēts lietotājs, ir nepieciešama derīga e-pasta adrese, parole un segvārds.