Izdots Latvijas Pasta un Latvijas valsts simtgadē emitēto pastmarku komplekts

Latvijas Pasts izdevis 2018.gadā emitēto pastmarku komplektu, kurā iekļautas visas šā gada laikā izdotās pastmarkas – kopumā 20 pastmarku izdevumi, kas sastāv no 26 pastmarkām un trim pastmarku blokiem. Starp aizejošajā gadā emitētajiem filatēlijas izdevumiem ir unikālas pastmarkas, kas saistītas ar Latvijas valsts unLatvijas Pasta simtgadi. 2018.gada pastmarku komplekti pieejami lielākajās Latvijas Pasta nodaļās, Latvijas Pasta e-veikalā, kā arī Pasta namiņā Doma laukuma Ziemassvētku tirdziņā. 

Latvijas Pasta 2018.gada pastmarku komplektā iekļauti kopumā 20 pastmarku izdevumi, ko veido 26 pastmarkas un trīs pastmarku bloki, to kopējai tirāžai sasniedzot 5,3 miljonus eksemplāru. Pastmarku komplekts ir ērts veids pastmarku kolekcionēšanai, jo tajā atrodamas visas šogad izdotās pastmarkas, nodrošinot to funkcionālu lietošanu un pārskatāmību.

Jaunāko pastmarku komplekti interesentiem ir pieejami lielākajās Latvijas Pasta nodaļās, Latvijas Pasta e-veikalā, kā arī līdz 31.decembrim – Latvijas Pasta īpašajā pasta nodaļā Ziemassvētku tirdziņā Doma laukumā, Rīgā.

Atzīmējot Latvijas Pasta un Latvijas valsts simtgadi, 2018.gadā izdotas vairākas unikāla dizaina pastmarkas – emitēta pirmā neregulāras formas pastmarka Latvijas kartes veidolā, atkārtoti dienasgaismu ieraudzīja Latvijas Republikas pirmā pastmarka, kas pirmoreiz izdota 1918.gadā, savukārt Latvijas Dziesmu un Deju svētku tradīcijai veltītas trīs noslēdzošās pastmarkas sērijā Latvijas Republikai 100.

2018.gadā turpināta arī jau labi pazīstamu un tradicionālu pastmarku sēriju izdošana, piemēram, Izcilie latviešumāksliniekiLatvijas bākasZiediLatvijas putniZiemassvētki u.c.

Visas 2018.gadā izdotās pastmarkas iespējams aplūkot te.

© pasts.lv

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *

(Required)

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Saits griežas uz WordPress   Premium Style Theme by www.gopiplus.com