Filatēlija stimulē interesi par zinībām

Pēc ANO datiem, tagad katrs piecpadsmitais planētas iedzīvotājs tieši vai netieši izrāda interesi par filatēliju. Pētījumi, kuri tika veikti rietumeiropas sākumskolās, apstiprināja marku kolekcionēšanas labvēlīgo ietekmi uz bērniem.

Skolnieki ir palikuši disciplinētāki un zinātkārāki, izrāda lielāku interesi par mācībām. Šī iemesla dēļ, dažās Vācijas mācību iestādēs, filatēlija jau ir ieviesta apmācību programmā. Tiesa, pagaidām tikai kā fakultatīvais kurss.
Markas albuma

Pēdējā laikā dažādu valstu ārsti un psihologi sāk interesēties par cilvēku interesi par filatēliju un marku ietekmi uz emocionālo un fizisko stāvokli. Dažas medicīnas iestādes jau ir gatavas pieņemt brīvprātīgos uz šīm, eksperimentālajām, izmeklēšanām.

Markas albuma
Mediķu interese par filatēliju nav nejaušība. Eiropas praksē jau ir fiksēti gadījumi, kad bērni un pusaudži, kuri aizraujās ar marku kolekcionēšanu, vieglāk iziet pēcoperācijas rehabilitāciju, Kā rezultātā, pats atveseļošanās process ir norisējis raitāk, bez sarežģījumiem.

P.s. Bildītes ņemtas no mūsu foruma sadaļas "Pārdod". Ja ir interese par konkrēto kolekciju, tad šeit ir tēma par šo kolekciju.

© filatelist.ru

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *

(Required)

Saits griežas uz WordPress   Premium Style Theme by www.gopiplus.com