Čūskas gads – Gibraltārs

Saskaņā ar ķīniešu zokiaku, 2013 ir čūskas gads, kurš sākas  2013. gada 10. februārī un beidzas 2014. gada 30 janvārī.

Čūska ir Ķīnas Zodiaka sestā zīme, pavisam tas sastāv no 12 dzīvnieku zīmēm. Tās ir visvairāk mīklainākās, intuitīvākās, introspektīvākās, rafinētākās un savāktākās dzīvnieku pazīmes. Seno ķīniešu gudrība saka: čūska mājās ir laba zīme, jo tas nozīmē, ka jūsu ģimene nav badā.

Cilvēki, kas dzimuši čūskas gadā ir viltīgi, diezgan inteliģenti un gudri. Tie ir lieliski starpnieki un labi biznesa partneri. Tāpēc jums ir jāpiemīt labai veiksmei, ja jūs esat dzimis čūskas gadā.

Šis gads var izsist daudz cilvēkus no savas ierastās rutīnas, jo tā kā čūska mīl kustību, dēļ kā gads var būt dinamisks un nestabils, lai gan čūska atradīs arī laiku, kad pasildīties saulītē. Bet no kustības uz priekšu un attīstības neviens neizmuks, tā kā ja jūs vēlaties kaut ko atlaist, izmainīt savā dzīvē, vai sākt visu no jauna, tas ir jūsu laiks, bet dariet to apdomīgi.

Čūska pati ar savu indi nesaindēsies un sola jums labu veselību, rūpējaties par savu veselību un iespējams tieši šis būs tas gads, kad tiksiet vaļā no daudzām ilgstošām slimībām.

Čūska paļaujas vairāk uz savu prātu un mīlestības lietas sola vairāk ilgstošas un stabilas attiecības, nevis ātrus romānus. Čūska vilina iznākt jūs no ēnas un parādīt sevi pasaulei un par to jūs tiksiet atalgots – ar pašpārliecinātību, jaunām paziņām un iespējams ar savu īsto otru pusīti.

Negatīvākās melnās čūskas gada iezīmes var būt stiprā konkurence un konflikti visādās sfērās, dabas izmaiņas, kas gaidāmas ar gada sākumu, bet nostabilizēs gada otrajā pusē.

Nosaukums: Year of the Snake – Gibraltar
Izdošanas datums: 30 January 2013
Valsts: Gibraltar
Vērtība: 42p, £1

© philatelynews.com

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *

(Required)

Saits griežas uz WordPress   Premium Style Theme by www.gopiplus.com