Pati slavenākā blondīne

2021-06-07 09:28:58
Birkas: aktieri, tulkojums

Lapa: Sākums


Lielākā daļa pētnieku sliecas uzskatīt, ka Eva bija blondīne. Tomēr, ir versijas, saskaņā ar kurām cilvēka sencim bija mati ar gaiši sarkanīgu nokrāsu, tāpēc pirmā blondīne tiek uzskatīta par mīlestības dievieti - Afrodīti.

Blondīnes mītiskā skaistuma IQ nav zināms, bet mūsdienu blondīnes nolēma pierādīt, ka viņu inteliģences līmenis nav zemāks nekā tumšmatainām sievietēm. Un, 2001. gadā, 31. maijā, amerikāņu sievietes pirmo reizi publiski paziņoja, ka "ne jau blondīnes ir muļķes, bet gan tie, kuri apņemas vērtēt grāmatu pēc tās vāka".

 


Tā dzima Pasaules Blondīņu diena, kuru atzīmē 31. maijā.


Ja sieviete nav kļuvusi skaista līdz 30 gadu vecumam, tad viņa ir muļķe, 

- gudrā Koko Šanele zināja, ka par skaistiem nepiedzimst, par skaistiem kļūst. No dabas nevar gaidīt žēlastību. Visticamāk, Norma Jean Baker vadījās pēc šiem principiem, kad viņa nolēma radikāli mainīt savu izskatu ar matu krāsas, frizūras un grima palīdzību.

Šī gada 1. jūnijā, slavenākajai blondīnei būtu apritējuši 95 gadi.

Nepārspējama aktrise (lai gan daudzi uzskata viņu par viduvējību), stila ikona, modes tendenču noteicēja un - vienkārši krāšņa blondīne, kas iegāja vēsturē. Starp citu, pati Merilina vienmēr sevi uzskatīja par neglītu, viņai bija daudz kompleksu un viņa bija ļoti nedroša sieviete, un, lai to paslēptu no citiem, viņa krāsoja matus baltā krāsā.

Leģendāra personība, kas iekaroja visu pasauli un, šķiet, par viņu jau daudz tika teikts, taču viņas biogrāfija ir tik bagāta un interesanta, ka pastāvīgi parādās arvien jauni fakti.

Merilina Monro, iespējams, ir vispopulārākā aktrise, kas ir atzīmējusies filatēlijā ...

© www.philately.ru
Komentāru var atstāt gan kā viesis, gan kā reģistrēts lietotājs:
  • Ja vēlies ierakstīt ziņu kā viesis, ir nepieciešama derīga e-pasta adrese un segvārds.
  • Ja vēlies atstāt ziņu kā reģistrēts lietotājs, ir nepieciešama derīga e-pasta adrese, parole un segvārds.