Latvijas Pasts izdod speciālu aploksni RLB Filatēlistu un numismātu nodaļas, mūsdienu Filatēlistu savienības, 90.jubilejā

Latvijas Pasts izdevis aploksni, kas veltīta Rīgas Latviešu biedrības Filatēlistu un numismātu nodaļas 90.gadadienai. Jaunās aploksnes speciālā zīmogošana svētdien, 2017.gada 7.maijā, visas dienas garumā, no plkst.10 līdz 19, risināsies Rīgas 50.pasta nodaļā, Stacijas laukumā 2, tirdzniecības centrā Origo

Aploksnes tirāža ir 1000 eksemplāru, savukārt tās dizains tapis sadarbībā ar Latvijas Filatēlistu savienību. Pirmās dienas zīmoga autors ir mākslinieks Ģirts Grīva.

Jaunās aploksnes noformējumā izmantota Latvijas kartes kontūra, seni pasta filatēlijas izdevumi un Latvijas latu monētas.


Aploksne: Rīgas Latviešu biedrības Filatēlistu un numismātu nodaļai – 90
Rīgas Latviešu biedrības Filatēlistu un numismātu nodaļai ir dibināta 1927.gada 7.maijā, un laika gaitā tā transformējusies par Latvijas Filatēlistu savienību. Pašlaik savienībai ir liela nozīme gan Latvijas filatēlijas izdevumu tapšanā, gan arī Latvijas filatēlistu sabiedriskās dzīves organizēšanā.

© pasts.lv

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *

(Required)

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Saits griežas uz WordPress   Premium Style Theme by www.gopiplus.com